Node view count (8.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: view
ka: ნახვა

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Never
ka: არასდროს

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
