Node view count (8.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: view
ku: پیشاندان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: View
ku: پیشاندان

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Node count
ku: ژمارەی گرێ
