Node view count (8.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: - All -
my: - အားလုံး -
