Node view count (8.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Title
nl: Titel

en: view
nl: weergeven

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: View
nl: Weergeven

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Node types
nl: Node-types

en: Never
nl: Nooit

en: Id
nl: ID

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: User IP
nl: Gast-IP

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: Node count
nl: Het aantal nodes

en: User roles
nl: Gebruikersrollen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend

en: View modes
nl: Weergavemodi
