Node view count (8.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: view
ru: представление

en: Reset
ru: Сбросить

en: View
ru: Просмотр

en: Timestamp
ru: Время

en: All
ru: Все

en: Block
ru: Блок

en: Page
ru: Страница

en: Node types
ru: Типы материалов

en: Never
ru: Никогда

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: User IP
ru: IP пользователя

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Node count
ru: Количество материалов

en: User roles
ru: Роли пользователя

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: 1 | @count
ru[0]: @count
ru[1]: @count
ru[2]: @count[2]

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: View modes
ru: Режимы отображения
