Node view count (8.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: All
bo: ཡོངས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Node types
bo: ཚིགས་ཚེག་གི་རིགས།

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Node count
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་གྲངས

en: User roles
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འགན་ནུས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
