Node view count (8.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: view
eo: rigardi

en: Reset
eo: Restarigu

en: View
eo: Vidu

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: ID
eo: Identigilo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Never
eo: Neniam

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
