Node view count (8.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: view
hr: prikaz

en: Reset
hr: Poništi

en: View
hr: Pregled

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Never
hr: Nikada

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Node count
hr: Broj unosa

en: Asc
hr: Uzlazno
