Node view count (8.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Titill

en: view
is: skoða

en: Reset
is: Endursetja

en: View
is: Skoða

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: ID
is: Kenni

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: Never
is: Aldrei

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
