Node view count (8.x-1.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: View
sr: Преглед

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: ID
sr: ИД

en: Block
sr: Блок

en: Sort by
sr: Сортирај по
