Node view count (8.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: view
vi: xem

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: View
vi: Xem

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: ID
vi: Mã

en: All
vi: Tất cả

en: Block
vi: Khối

en: Page
vi: Trang

en: Node types
vi: Kiểu node

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Node count
vi: Số bài viết

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
