Commerce NoFraud (1.0.1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Author
af: Outeur

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Order
af: Bestelling

en: Review
af: Hersiening

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Order number
af: Bestelligsnommer
