Commerce NoFraud (1.0.1) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Status
be: Статус

en: Author
be: Аўтар

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: API Key
be: Ключ API

en: Mode
be: Лад

en: Order
be: Парадак

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Pass
be: Пройдзены

en: Fail
be: Правалены
