Commerce NoFraud (1.0.1) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Author
ca: Autor

en: Yes
ca: Sí

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Order
ca: Ordre

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Changed
ca: Canviat

en: Live
ca: En viu

en: Apply
ca: Aplica

en: Canceled
ca: Cancel·lades

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Pass
ca: Passa

en: Fail
ca: Falla

en: Config
ca: Configuració

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Order number
ca: Número de comanda
