Commerce NoFraud (1.0.1) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Author
cy: Awdur

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Mode
cy: Modd

en: Order
cy: Trefn

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
