Commerce NoFraud (1.0.1) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: Author
da: Forfatter

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: API Key
da: API-nøgle

en: Mode
da: Tilstand

en: Desc
da: Faldende

en: Order
da: Rækkefølge

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Changed
da: Ændret

en: Live
da: Eksisterende

en: Review
da: Gennemgå

en: Apply
da: Udfør

en: Canceled
da: Annulleret

en: Offset
da: Forskydning

en: Pass
da: Lykkedes

en: Fail
da: Mislykkedes

en: Config
da: Konfigurér

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Operations links
da: Redigeringslinks

en: Order number
da: Ordrenummer

en: Asc
da: Stigende
