Commerce NoFraud (1.0.1) - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Author
fa: نویسنده

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Mode
fa: سبک

en: Desc
fa: نزولی

en: Order
fa: سفارش

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Commerce
fa: تجارت

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Live
fa: زنده

en: Review
fa: بازبینی

en: Apply
fa: تایید

en: Canceled
fa: لغو شد

en: Offset
fa: جابجایی

en: Pass
fa: عبور

en: Fail
fa: شکست

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Operations links
fa: پیوندهای عملیات

en: Order number
fa: شماره سفارش

en: Asc
fa: صعودی
