Commerce NoFraud (1.0.1) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Author
hr: Autor

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Mode
hr: Režim

en: Desc
hr: Silazno

en: Order
hr: Redoslijed

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Review
hr: Provjeri

en: Apply
hr: Primjeni

en: Pass
hr: Uspjeh

en: Fail
hr: Neuspjeh

en: Asc
hr: Uzlazno
