Commerce NoFraud (1.0.1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Author
jv: Penulis

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Order
jv: Urutan

en: Fail
jv: Gagal

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
