Commerce NoFraud (1.0.1) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Author
lt: Autorius

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: API Key
lt: API raktas

en: Mode
lt: Būdas

en: Order
lt: Tvarka

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Changed
lt: Pakeista

en: Live
lt: Gyva

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Canceled
lt: Atšaukta

en: Pass
lt: Pavyko

en: Fail
lt: Nepavyko

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Order number
lt: Užsakymo numeris
