Commerce NoFraud (1.0.1) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Author
lv: Autors

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Mode
lv: Režīms

en: Desc
lv: Dilst.

en: Order
lv: Secība

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Changed
lv: Labots

en: Live
lv: Tiešraide

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Canceled
lv: Atteikts

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Sandbox
lv: Smilšukaste

en: Fail
lv: Neizdevās

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Order number
lv: Pasūtījuma numurs
