Commerce NoFraud (1.0.1) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Author
ps: ليكوال

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Order
ps: اوډون

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Pass
ps: بریا

en: Fail
ps: ناكام

en: - All -
ps: - ټول -
