Commerce NoFraud (1.0.1) - en to ru translation catalogue (33 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Author
ru: Автор

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: API Key
ru: Ключ API

en: Mode
ru: Режим

en: Desc
ru: По убыванию

en: Order
ru: Порядок

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Commerce
ru: Торговля

en: Changed
ru: Изменение

en: Live
ru: Действующий

en: Review
ru: Проверка

en: Apply
ru: Применить

en: Canceled
ru: Отменено

en: Offset
ru: Пропустить

en: Sandbox
ru: Песочница

en: Pass
ru: Пройден

en: Fail
ru: Ошибка

en: Config
ru: Конфигурация

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Operations links
ru: Ссылки операций

en: Order number
ru: Номер заказа

en: Asc
ru: По возрастанию
