Commerce NoFraud (1.0.1) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Author
sv: Författare

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Mode
sv: Läge

en: Desc
sv: Fallande

en: Order
sv: Ordning

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Changed
sv: Ändrad

en: Review
sv: Granska

en: Apply
sv: Applicera

en: Canceled
sv: Avbruten

en: Offset
sv: Kompensera

en: Sandbox
sv: Sandlåda

en: Pass
sv: Godkännande

en: Fail
sv: Misslyckande

en: Config
sv: Konfiguration

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Operations links
sv: Länkar till funktioner

en: Order number
sv: Beställningsnummer

en: Asc
sv: Stigande
