Commerce NoFraud (1.0.1) - en to ta translation catalogue (20 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: View
ta: பார்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Mode
ta: முறை

en: Order
ta: வரிசை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Pass
ta: வெற்றி

en: Fail
ta: தோல்வி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
