Commerce NoFraud (1.0.1) - en to tr translation catalogue (30 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Author
tr: Yazar

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Mode
tr: Kip

en: Desc
tr: Azalan

en: Order
tr: Sıralama

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Commerce
tr: Ticaret

en: Changed
tr: Değişti

en: Live
tr: Live (canlı)

en: Apply
tr: Uygula

en: Canceled
tr: İptal edilenler

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Pass
tr: Geçen

en: Fail
tr: Kalan

en: Config
tr: Yapılandırma

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Operations links
tr: İşlem bağlantıları

en: Order number
tr: Sipariş numarası

en: Asc
tr: Artan
