Commerce NoFraud (1.0.2) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Author
ar: المؤلف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Mode
ar: النمط

en: Order
ar: الترتيب

en: Changed
ar: تم التغير

en: Live
ar: مباشر

en: Review
ar: المراجعة

en: Canceled
ar: تم الإلغاء

en: Pass
ar: نجاح

en: Fail
ar: فشل

en: UUID
ar: المعرف UUID
