Commerce NoFraud (1.0.3) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Author
ne: लेखक

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Mode
ne: प्रकार

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
