Commerce NoFraud (1.0.4) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Review
kn: ಅವಲೋಕಿಸು

en: Canceled
kn: ರದ್ದು ಮಾಡಲಾದ

en: Pass
kn: ಪಾಸ್
