Commerce NoFraud (1.0.4) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Author
os: Автор

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
