Commerce NoFraud (1.0.5) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Author
bn: লেখক

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Mode
bn: মোড

en: Order
bn: ক্রম
