Commerce NoFraud (1.0.5) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Author
mn: Зохиогч

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Mode
mn: Горим

en: Order
mn: Дараалал
