Commerce NoFraud (1.0.5) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Order
th: เรียงตาม

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Canceled
th: ยกเลิก
