Commerce NoFraud (1.0.6) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Author
bg: Автор

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Mode
bg: Режим

en: Order
bg: Поръчка

en: Live
bg: Живот
