Commerce NoFraud (1.0.7) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Author
pt: Autor

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Label
pt: Rótulo

en: View
pt: Ver

en: Created
pt: Criado

en: API Key
pt: Chave de API

en: Mode
pt: Modo

en: Order
pt: Pedido

en: Commerce
pt: Comércio

en: Changed
pt: Alterado

en: Live
pt: Ao Vivo

en: Review
pt: Revisão do pedido

en: Canceled
pt: Cancelado

en: Pass
pt: Passou

en: Fail
pt: Falhou
