Commerce NoFraud (1.0.8) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Status
fr: État

en: Author
fr: Auteur

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Label
fr: Libellé

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Order
fr: Ordre

en: Changed
fr: Modifié

en: Live
fr: En direct

en: Review
fr: Vérifier

en: Canceled
fr: Annulé

en: Sandbox
fr: Bac-à-sable

en: Pass
fr: Réussite

en: Fail
fr: Echec

en: Config
fr: Configuration

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)
