Commerce NoFraud (1.0.1) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Author
az: Müəllif

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Mode
az: Rejim

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Live
az: Canlı

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
