Commerce NoFraud (1.0.1) - en to de translation catalogue (28 entries)

en: Author
de: Autor

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Label
de: Beschriftung

en: Default
de: Standard

en: View
de: Ansicht

en: Created
de: Erstellt

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Mode
de: Modus

en: Desc
de: Absteigend

en: Order
de: Reihenfolge

en: Sort by
de: Sortierung

en: Changed
de: Geändert

en: Review
de: Überprüfung

en: Apply
de: Anwenden

en: Canceled
de: Abgebrochen

en: Offset
de: Versatz

en: Pass
de: Bestanden

en: Fail
de: Fehler

en: Config
de: Konfiguration

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Operations links
de: Aktionslinks

en: Order number
de: Bestellnummer

en: Asc
de: Aufsteigend
