Commerce NoFraud (1.0.1) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Author
nl: Auteur

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Mode
nl: Modus

en: Desc
nl: Aflopend

en: Order
nl: Volgorde

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Review
nl: Overzicht

en: Apply
nl: Toepassen

en: Canceled
nl: Geannuleerd

en: Sandbox
nl: Testomgeving

en: Pass
nl: Geslaagd

en: Fail
nl: Niet geslaagd

en: Config
nl: Instellen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Operations links
nl: Bewerkingslinks

en: Order number
nl: Bestelnummer

en: Asc
nl: Oplopend
