Commerce NoFraud (1.0.1) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Author
ro: Autor

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: API Key
ro: Cheie API

en: Mode
ro: Mod

en: Desc
ro: Descendent

en: Order
ro: Comandă

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Changed
ro: Schimbat

en: Review
ro: Verificare

en: Apply
ro: Aplică

en: Canceled
ro: Anulate

en: Offset
ro: Decalaj

en: Pass
ro: Trecut

en: Fail
ro: Eşuat

en: Config
ro: Configurație

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Operations links
ro: Legături de operare

en: Order number
ro: Număr comandă

en: Asc
ro: Ascendent
