Content type and batch example (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Date
lv: Datums

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Note
lv: Piezīme

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.
