Content type and batch example (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Date
oc: Data

en: Update status
oc: Estat de las mesas a jorn

en: Custom
oc: Personalizat

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args
