Content type and batch example (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Date
pl: Data

en: Update status
pl: Nowe wersje

en: Custom
pl: Własne

en: Note
pl: Notatka

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args
