Page Not Found Passthrough (Redirect on 404) (1.0.0-beta2) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Settings
de: Einstellungen

en: Redirect
de: Umleiten

en: 301 Moved Permanently
de: 301 Dauerhaft verschoben

en: 307 Temporary Redirect
de: 307 Temporäre Weiterleitung

en: 302 Found
de: 302 Gefunden

en: 303 See Other
de: 303 Siehe andere

en: Page not found
de: Die Seite wurde nicht gefunden

en: Search path
de: Suchpfad

en: The path '%path' has to start with a slash.
de: Der Pfad '%path' muss mit einem Schrägstrich beginnen.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
de: Entweder ist der Pfad '%path' nicht korrekt oder Sie haben keine Zugriffsberechtigung.
