Page Not Found Passthrough (Redirect on 404) (1.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Redirect
es: Redirección

en: 301 Moved Permanently
es: 301 Movido permanentemente

en: 307 Temporary Redirect
es: 307 Redirección temporal

en: 302 Found
es: 302 Encontrado

en: 303 See Other
es: 303 Ver otra ubicación

en: Page not found
es: Página no encontrada

en: Search path
es: Ruta de búsqueda

en: The path '%path' has to start with a slash.
es: La ruta '%path' debe comenzar con una barra oblicua.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
es: La ruta '%path' no es válida o no tiene acceso a ella.
