Page Not Found Passthrough (Redirect on 404) (1.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Redirect
uk: Переспрямувати

en: 301 Moved Permanently
uk: 301 Переміщене Остаточно

en: 307 Temporary Redirect
uk: 307 - Тимчасово переміщене

en: 302 Found
uk: 302 Знайдене

en: 303 See Other
uk: 303 Дивитися Інше

en: Page not found
uk: Сторінку не знайдено

en: Search path
uk: Шлях пошуку

en: The path '%path' has to start with a slash.
uk: Шлях '%path' має починатися з похилої риски.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
uk: Або шлях "%path" є недійсним, або ви не маєте доступу до нього.
