Page Not Found Passthrough (Redirect on 404) (1.0.0-beta3) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: 301 Moved Permanently
pl: 301 Przekierowanie stałe

en: 307 Temporary Redirect
pl: 307 Przekierowanie tymczasowe

en: 302 Found
pl: 302 Znaleziono

en: 303 See Other
pl: 303 Zobacz inne

en: Page not found
pl: Strona nie znaleziona

en: Search path
pl: Ścieżka przeszukiwania

en: The path '%path' has to start with a slash.
pl: Ścieżka '%path' musi zaczynać się od ukośnika.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
pl: Ścieżka '%path' jest nieprawidłowa lub brak do niej dostępu.
