Page Not Found Passthrough (Redirect on 404) (1.0.0-beta4) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: Redirect
id: Pengalihan

en: 301 Moved Permanently
id: 301 Dipindah Permanen

en: Page not found
id: Halaman tidak ditemukan

en: The path '%path' has to start with a slash.
id: Jalur '%path' harus dimulai dengan garis miring.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
id: Entah jalur '%path' tidak valid atau Anda tidak memiliki akses ke jalur tersebut.
