Page Not Found Passthrough (Redirect on 404) (1.0.0-beta4) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Redirect
nl: Doorverwijzen

en: 301 Moved Permanently
nl: 301 Permanente omleiding

en: 307 Temporary Redirect
nl: 307 Tijdelijke omleiding

en: 302 Found
nl: 302 Gevonden

en: 303 See Other
nl: 303 Zie andere

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: Search path
nl: Zoekpad

en: The path '%path' has to start with a slash.
nl: Het pad '%path' moet beginnen met een schuine streep naar rechts.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
nl: Het pad '%path' is niet correct of u heeft er geen toegang toe.
