Page Not Found Passthrough (Redirect on 404) (1.0.0-beta5) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Redirect
ru: Переадресация

en: 301 Moved Permanently
ru: 301 Перемещёно Окончательно

en: 307 Temporary Redirect
ru: 307 Временно перемещено

en: 302 Found
ru: 302 Найдено

en: 303 See Other
ru: 303 Смотреть Другое

en: Page not found
ru: Страница не найдена

en: Search path
ru: Путь поиска

en: The path '%path' has to start with a slash.
ru: Путь '%path' должен начинаться с косой черты.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
ru: Либо путь "%path" недействителен, либо у вас нет доступа к нему.
